Nezoufejte, protože vaše tělo už dlouho nevydrží

Nezoufejte, protože vaše tělo už dlouho nevydrží

Pokud vás v jakémkoli okamžiku pocítí bolest na hrudi, okamžitě přestaňte cvičit a zavolejte 911.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje o zdraví srdce!

Nejnovější v oblasti zdraví srdce

Nové pokyny pro zdraví srdce Zaměřte se na břišní tuk, nejen na tělesnou hmotnost

Silnější obvod pasu může podle nových pokynů zvýšit riziko kardiovaskulárních onemocnění iu lidí, kteří nemají nadváhu ani obezitu. . .

Od Lisy Rapaportové, 27. dubna 2021

6 věcí, které by lidé se srdečními chorobami měli vědět o vakcínách proti COVID-19

Najděte odpovědi na své otázky o tom, jak získat vakcínu a jaké vedlejší účinky se u vás mohou vyskytnout.

Od Kaitlin Sullivan 5. dubna 2021

The American Heart Association Makes the Heart-Mind Connection Official

 Výzkum spojující duševní a kardiovaskulární zdraví dosáhl kritického množství, říká AHA. A můžete podle toho jednat.

Od Allison Young, MD, 26. března 2021

Cvičení, nikoli terapie testosteronem, zlepšuje zdraví tepen u středních a starších mužů

Přestože léčba testosteronem může zvýšit hladiny tohoto mužského pohlavního hormonu, nová klinická studie naznačuje, že to nepomůže vytvořit vnitřní výstelku. . .

Lisa Rapaport 1. března 2021

Zpívající chirurgové vydávají novou hudbu pro měsíc srdce

Druhé EP dua si klade za cíl zvýšit povědomí a inspirovat posluchače, aby upřednostňovali zdraví svého srdce.

Od Katie Williams 26. února 2021

Mnoho starších dospělých užívá aspirin pro zdraví srdce, i když se to nedoporučuje

Lidé ve věku 75 let a starší, kteří nikdy neměli kardiovaskulární příhodu, jako je srdeční infarkt nebo mrtvice, pravděpodobně nebudou mít prospěch z každodenní aspirinové pilulky. Ale nový. . .

Lisa Rapaport 24. února 2021

Transgenderové ženy mají s věkem jedinečná rizika pro srdce

Genderově potvrzující léčba hormony představuje pro transgender ženy v průběhu času kardiovaskulární rizika, která se liší od rizik, kterým ženy čelí. . .

Lisa Rapaport 22. února 2021

Zeptejte se Castle Connolly Nejlepší lékař: Co potřebujete vědět o zdraví vašeho srdce

Pokročilý kardiologický specialista na srdeční selhání a transplantaci, uznávaný jako nejlepší lékař Castle Connolly, odpovídá na otázky týkající se udržení vašeho srdce. . .

Do 22. února 2021

Mladí dospělí černí jsou po transplantaci srdce mnohem vyšší riziko smrti

Nová studie říká, že u mladých černých dospělých je dvakrát vyšší pravděpodobnost úmrtí do jednoho roku od zákroku.

Jordan M. Davidson 5. února 2021

Gestační diabetes vázaný na poškození tepny roky po těhotenství

Ženy s gestačním diabetem během těhotenství mají zvýšené riziko takzvané kalcifikace koronárních tepen – plaku, který se hromadí. . .

Od Lisy Rapaportové, 2. února 2021 “

Q1. Několik týdnů držím dietu a cvičím a za první týden jsem shodil 4 kila. Také jsem po celou dobu velmi unavený. Užívám denně multivitamin, plus vitamíny a doplňky (COQ10, D, B12, rybí olej, kyselina alfa-lipoová a hořčík). Nechal jsem si testovat štítnou žlázu několikrát a vždy se vrátí k normálu.

– Lori, Pensylvánie

Existuje mnoho důvodů, proč se člověk může cítit unavený po celou dobu kromě onemocnění štítné žlázy a nedostatečného jídla. Většina lidí potřebuje alespoň osm hodin spánku za noc, aby byla v nejlepším energetickém stavu, a většina Američanů nespí pravidelně. Nedostatek spánku může způsobit únavu, úzkost a přibývání na váze. Dalším důvodem, proč byste mohli být unavení, je dehydratace, zvláště pokud jste během prvního týdne diety shodili čtyři kila. Ujistěte se, že pijete dostatek nekalorických valgosocks recenze nápojů denně. Deprese může také způsobit únavu, stejně jako přetrénování, ale nejčastějšími důvody únavy jsou výše uvedené.

Pamatujte také, že ačkoli užíváte dobré doplňky, multivitamin a další doplňky nikdy nemohou nahradit skutečné jídlo, které tyto látky obsahuje. V samotném jídle jsou další věci, které podle všeho podporují zdraví – nejen vitamíny. Nikdy tedy nenahrazujte multivitamin zdravým stravováním celozrnných produktů, ovoce a zeleniny, chudých bílkovin a nízkotučných mléčných výrobků. Užívání rybího oleje je dobrý nápad, ale měli byste také užívat ryby dvakrát týdně a také olivový a řepkový olej. Pokud nejíte zdravě, nemůžete být zdraví bez ohledu na to, kolik vitamínových doplňků užíváte. A pamatujte si, že příliš mnoho vitamínů může způsobit toxicitu, pokud užíváte více než doporučenou dávku vitamínů rozpustných v tucích.

Q2. Jsem diabetik, který až donedávna velmi dobře sledoval, co jím a cvičil. Za posledních několik měsíců jsem však absolvoval tři operace. Není třeba říkat, že jsem se vymanil ze své rutiny a opravdu mám problém dostat se zpět k pravidelnému cvičení a zdravému stravovacímu režimu. Uvažoval jsem o použití nikotinové gumy k potlačení chuti k jídlu. Bude to fungovat? Pokud ne, co jiného bych mohl zkusit?

– Katie, Florida

Určitě chápu, jak těžké to může být, když vám zdravotní potíže narušují rutinu. Může být velmi obtížné dostat se zpět na trať a lidé často hledají tuto extra podporu. Nikotinová guma je však pro odvykání kouření a ne pro kontrolu hmotnosti.

Dobrou zprávou je, že existují některé látky potlačující chuť k jídlu schválené FDA, které se ukázaly jako účinné při kontrole chuti k jídlu a pomáhají při krátkodobém hubnutí. Jsou k dispozici pouze na předpis, takže byste měli možnosti prodiskutovat se svým lékařem. Kromě toho může být u některých léků na cukrovku méně pravděpodobné, že povedou ke zvýšení hmotnosti, než u jiných. Můžete diskutovat se svým lékařem, zda by vám změna v léčbě mohla pomoci ve vašem úsilí o hubnutí.

Mějte na paměti, že léky potlačující chuť k jídlu nejsou kouzelná kulka. I když vám to může pomoci lépe sledovat váš plán zdravého stravování tím, že ovládnete nutkání jíst, většina studií ukazuje, že léky na hubnutí poskytují pouze mírný prospěch oproti dietě a samotnému cvičení. Další dobrou strategií kontroly chuti k jídlu je navrhnout jídla s vhodnou rovnováhou živin a spoustou nízkokalorických jídel (ovoce, zelenina a další jídla, která vás zasytí méně kalorií), aby se tyto chutě omezily.

Cvičení je další nástroj, který vám může pomoci ovládat vaši chuť k jídlu. Pokud přijímáte dostatek kalorií a jíte vyvážená jídla, je pravděpodobné, že vám pravidelná cvičební rutina pomůže udržet se na správné cestě i při jídle.

Nakonec nenastavujte laťku příliš vysoko. Některé běžné zásady chování – například stanovení rozumných cílů, řešení problémů k překonání překážek, které zasahují do vašich cílů, nalezení kámoše pro podporu a řešení záležitostí po malých krůčcích – vás mohou během chvilky vrátit na správnou cestu!

Q3. Snažím se hubnout zdravějším stravováním a začalo to fungovat. Slyšel jsem, že kromě zdravé stravy by mohla být dobrá věc také hypnóza. Funguje to? Mám to zkusit?

Hypnóza, pokud ji provádí vyškolený odborník, může být velmi užitečným nástrojem pro hubnutí. Měl by být součástí komplexního přístupu, který zahrnuje zdravou výživu, pravidelnou fyzickou aktivitu a strategie péče o sebe, jako je vyčlenění času pro sebe, dostatek odpočinku a čas na rekreaci. Výzkum nebyl přesvědčivý ohledně výhod hypnózy, ale někteří pacienti zjistili, že to může být užitečná součást jejich programu.

Existuje mnoho teorií, jak může být hypnóza přínosem, ale při naší práci s pacienty zjišťujeme, že často mohou pomocí hypnózy pomoci „ztlumit hluk“ v myšlení a soustředit svou pozornost jasněji na své cíle. Pacienti často uvádějí, že hypnóza jim pomáhá objevit nové poznatky o sobě nebo o svých bariérách při hubnutí. Může jim to také umožnit soustředit své úsilí nebo se znovu podívat na některé ze svých spouštěčů.

Dalším běžným používáním hypnózy je pomáhat jednotlivcům lépe porozumět a zvládat obtížné emoce. Není neobvyklé, že lidé používají autohypnózu, aby se dostali do vysoce uvolněného stavu. To jim pomáhá vyčistit myšlenky a pocity, které jim mohou způsobovat úzkost. Kromě hypnózy existuje mnoho dalších, podobných technik, jako je vědomé sebeuvědomění, relaxační dýchání, progresivní svalová relaxace a řízené zobrazování, které vám při pravidelné pravidelnosti mohou skutečně pomoci posunout se svým zdravím a váhou vpřed- plán ztrát. (Pro domácí použití vás může zajímat vedené audio CD s vlastním vědomím, které je k dispozici v Dukeově dietě a fitness centru.) Takže ano, zkuste to a zkuste hypnózu-můžete dosáhnout dobrých výsledků!

Q4. Nedávno mi byl předepsán lék na hubnutí phentermine, který mi pomohl shodit 50 liber, které jsem získal poté, co jsem onemocněl fibromyalgií. Bylo úžasné zvýšit moji energetickou hladinu a pomoci mi zůstat na dietě (od listopadu jsem shodil 22 liber). Už to však není tak účinné, jako to bylo, když jsem poprvé začínal. Mám požádat o vyšší dávku? Je tento lék bezpečný pro dlouhodobé užívání?

Phentermine je nejčastěji předepisovaný lék na hubnutí ve Spojených státech. Přichází v různých dávkách, ale maximální denní dávka je 37,5 mg. Je to užitečné pro krátkodobou léčbu hubnutí, ale obvykle ztrácí část své účinnosti po několika měsících. Problém je, že pokud drogu přestanete užívat, váha se obvykle vrátí.

Fentermin byl schválen FDA v roce 1972 na tři měsíce užívání, jednoduše proto, že léky, které byly v té době schváleny pro obezitu, byly schváleny pouze pro krátkodobé použití. Mnoho specialistů na váhu nyní používá fentermin po delší dobu, ale obvykle vyžaduje, aby pacient podepsal formulář informovaného souhlasu. S fenterminem zatím nejsou spojeny žádné dlouhodobé vedlejší účinky.

Abyste si udrželi ztracenou váhu, můžete na chvíli zkusit jiný lék, jako je sibutramin, a poté přejít zpět na fentermin. Zvažte nyní fentermin jako preventivní lék – brání vám získat zpět ztracenou váhu.

Q5. Mám práci na stole, která vyžaduje malou fyzickou aktivitu, takže čtyřikrát až pětkrát týdně cvičím 30 minut. Kolik kalorií bych měl sníst, abych zhubl 2 kila za týden?

I když bych potřeboval vaši výšku, váhu a věk pro výpočet tohoto čísla konkrétně pro vás, většina lidí obecně potřebuje sníst přibližně 10 kalorií na libru hmotnosti, aby si tuto váhu udržela bez namáhavé činnosti. Chcete -li zhubnout 2 kila na váhu za týden, musíte snížit počet kalorií, které denně přijmete, o 1 000, nebo vynaložit tuto energii navíc při cvičení – což je těžké! Zkuste ze svého jídelníčku omezit 500 kalorií a každý den spálit 500 kalorií intenzivním cvičením. Průměrná žena zhubne na dietě o 1 500 kaloriích denně, zatímco muži mohou zhubnout na přibližně 1 800 kaloriích denně. Pod 1 200 kalorií denně bych však nešel, zejména proto, že cvičíte.

Q6. Trpím artritidou. Ulehčí hubnutí velkou bolest a ztuhlost kolen a těla?

– Tereza, Michigan

Hubnutí zcela jistě zmírní bolest a ztuhlost kolen a těla, zejména spodní části těla. Důvodem je, že přírůstek hmotnosti má tendenci namáhat spodní klouby, jako jsou boky, kolena a kotníky, více než ostatní klouby. Ztráta tukové hmoty je také dobrá věc – ale ujistěte se, že se pokusíte získat svalovou hmotu při pokusu o zhubnutí, protože to také pomůže posílit klouby. Svalovou hmotu můžete získat zvedáním závaží kromě aerobního cvičení, jako je plavání, jízda na kole, běh nebo chůze. Pokud si nejste jisti silovým tréninkem, může být dobrým doplňkem vaší rutiny v oblasti tělesné hmotnosti fyzický terapeut nebo osobní trenér. Navíc nadbytečný tuk – zejména kolem středu – přispívá k zánětu v celém těle. Zánět je samozřejmě součástí artritidy, takže cokoli, co pomůže ochladit tyto plameny v celém vašem těle, pomůže vaši artritidu ovládat.

Q7. Je nyní nabízená operace Lap-Band bezpečnější a nákladově efektivnější než ostatní operace na hubnutí?

Odpověď zní ano – a ne. Operace Lap-Band má obecně nižší výskyt komplikací než agresivnější operace žaludečního bypassu. Hubnutí je však v průměru menší. A zatímco operace Lap-Band je v této zemi stále běžnější, žaludeční bypass Roux-en-Y je stále preferovaným postupem, a to jak z důvodu lepších výsledků při hubnutí, tak z důvodu následného snížení rizika vzniku onemocnění, jako je diabetes 2. typu a hypertenze.

Zde je několik podkladů: Ve Spojených státech se obvykle používají dva postupy, laparoskopický žaludeční bypass Roux-en-Y a laparoskopický nastavitelný žaludeční pás (Lap-Band). Laparoskopická chirurgie, také nazývaná minimálně invazivní chirurgie (MIS), je technika, která umožňuje chirurgům „vidět“ do břicha pomocí tužkového optického dalekohledu, jehož obraz je promítán na televizní monitor v čele operačního stolu. Laparoskopická operace má minimalizovat ztráty krve a pooperační bolesti a urychlit zotavení.

Operace bypassu žaludku je kombinací restriktivních a malabsorpčních postupů. Žaludek se rozdělí a vytvoří se malý váček, který funguje jako nový žaludek (omezující část); část tenkého střeva se poté obejde a váček se přichytí k dolnímu segmentu střeva (malabsorpční část).

Operace Lap-Band je čistě restriktivní. Nastavitelný prsten nebo „opasek“ je umístěn kolem žaludku a připevněn k „portu“ připojenému k vnější části těla hadičkou. Pás se napíná nebo povoluje vstřikováním fyziologického roztoku do portu nebo jeho vytažením. Vytvořením menšího žaludečního vaku Lap-Band omezuje množství jídla, které žaludek kdykoli udrží. Pás kontroluje tok jídla z tohoto menšího vaku do zbytku trávicího traktu, takže se budete cítit sytí menším množstvím jídla. Oba tyto postupy lze také provést pomocí otevřené techniky (dlouhý řez provedený v břiše), ale laparoskopický přístup je méně invazivní. Moje rada je vést komplexní rozhovor buď s chirurgem, nebo s odborníkem na obezitu, o tom, která operace, pokud nějaká, by pro vás mohla být nejlepší.

Q8. Čtyři měsíce držím dietu s 1 200 kaloriemi a každý den chodím šest mil (3,5 mph). Nedávno jsem také začal jezdit na stacionárním kole po dobu 60 minut (při 16 mph) denně. Ztratil jsem 37 liber a zdá se, že nemohu ztratit posledních 10 liber.

– Sandy, Missouri

Skvělá práce při hubnutí 37 liber! Na těch posledních 10 liber nejste sami – pro mnoho lidí je nejtěžší zhubnout, protože když s vámi vaše tělo bojuje nejvíce. Jste na plošině hubnutí, kde vaše tělo snížilo klidový výdej energie a snížilo sekreci hormonů štítné žlázy, aby se pokusilo zastavit hubnutí, a vaše hladiny leptinu jsou nízké, takže máte pravděpodobně hlad. Je však na čase pokračovat v tom, co děláte, a vyhrajete. Nezoufejte, protože vaše tělo už dlouho nevydrží. Pokračujte v dietě o 1200 kaloriích a ve všech těchto cvičeních a posledních 10 liber se také uvolní.

Author : Aleksandr Polevoi

I am an expert in management and banks. Ready for get new orders.

Related Posts

Bet365 Cell On Line Casino Login

Bet365 Cell On Line Casino Login If you might have a bet365 account, log inRead More

Never Seen A Participant Like Him

Never Seen A Participant Like Him Netent not any lodge add-ons, simply no first depositRead More

Never Seen A Participant Like Him

Never Seen A Participant Like Him Only some methods are interested, however once in aRead More

Comments are Closed